Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vítejte na cechovním webu Just So

 

Shakes & Fidget

Informace o hře Shakes & Fidget

Co je to Shakes & Fidget ?

Shakes & Fidget je parodický komiks na hru World of Warcraft autorů Oscara Panniera a Marvina Clifforda, vycházející původně v němčině. Popisuje příhody malého kouzelníka Fidgeta, který neumí příliš dobře kouzlit. Díky své hlouposti se setkává s bojovníkem Shakesem, kterému utekla armáda, když ji vedl do bitvy proti Hordě. Společně se vydávají pátrat po kouzelné lysohlávce, která učiní svého majitele velice mocným.

Hra

Na motivy komiksu byla vytvořena MMORPG hra Shakes & Fidget, kde hrajete za postavu ve fantasy světě. Ve hře můžete hrát za lidi, trpaslíky, elfy, gnómy, skřety, temné elfy, démony. Můžete být kouzelník, bojovník nebo průzkumník. Po přihlášení uvedete jméno postavy za kterou budete hrát, heslo a uvedete email. Po vstupu do hry, objevíte v okně prohlížeče několik záložek vytvářejících dojem zjednodušeného městečka s hospodou, arénou, strážnicí, obchůdkem se zbraněmi, čaroobchodem a stájí. Pokoutně se dá nakupovat i u Houbičkáře. Ve městě je i podzemí, plné příšer a různých jiných nepřátel. V hospodě vám několik dobrodruhů zadává úkoly. V úkolech pak bojujete s různými monstry, když je porazíte, získáte zkušenosti s jejichž pomocí zvyšujete úroveň postavy, a také získáte peníze, ty umožňují navýšení bojových vlastností a nákupy v obchodech. Dobrodruh zadá vždy tři úkoly - můžete si vybrat zda chcete získat více peněz či zkušeností. Každý den máte 100 bodů času na úkoly - každý úkol má svou cenu v bodech času, po vyčerpání bodů, daný den už žádný úkol nedostanete. V aréně bojujete s ostatními hráči a tím získáte věhlas a peníze. Ve strážnici se můžete přihlásit do hlídky, tam pracujete a vyděláváte si tím peníze (minimálně hodinu - maximálně deset hodin), čím vyšší úroveň máte, tím více peněz dostanete. V obchodě se zbraněmi - zbrojírně si kupujete vybavení. V čaroobchodě si kupujete lektvary a šperky pro navýšení vlastností. Ve stáji si můžete pronajmou zvířata a ta snižují množství času na úkoly. Houbičkář, u toho si můžete koupit houbičky, které se také dají použít jako měna u speciálních předmětů(v korunách placené bonusy). Pak je tu záložka s náhledem postavy, tam vidíte jakou má vaše postava úroveň, vaše vybavení a jaké zvíře používáte. Potom záložka pošta, kam dostáváte informace o tom kdo na vás zaútočil nebo pozvánky do cechu a různé další informace. Další nabídkou je cech, to je vaše skupina spolupracujících hráčů s kterou bojujete proti ostatním cechům. A jako poslední je podzemí, kde bojujete proti silnějším příšerám, ale když je porazíte dostanete hodně zkušeností a někdy raritní předměty. Ale k vstupu do podzemí potřebujete klíče, které se získávají v úkolech, první klíč získáte v jednom z úkolů po desáté úrovni, druhý po dvacáté a tak dále.

Zdroj informací: Wikipedia

Něco o nás

Hrajeme flashovou hru Shakes & Fidget na serveru číslo 4. Pokud máte zájem vyzkoušet si tuhle hru, silně doporučuji. Není časově náročná, zabijete čas nudy (když je třeba), u nás naleznete dobrou komunitu, pokud vás to alespoň trochu oslovilo a máte chuť si zahrát, neváhejte a kontaktujte někoho ve hře nebo na našem fóru.

۩ஜ═══════ஜ۩۞۩ஜ═══════ஜ۩

 
Prohlášení o Cookies